پلان کانکس

دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها

ارتباط با ما

پلان کانکس
2021-04-04
admin7020
182

پلان کانکس

پلان کانکس یا همان نقشه کانکس یکی از فاکتورهای بسیار مهم است که برای ساخت کانکس حتما باید مورد توجه قرار بگیرد. و برای طراحی باید از متخصصان طراح کانکس مدرن بهره گرفت. به معنای ترسیم اولیه یک سازه پیش ساخته است. که مسیر کلی فرآیند تولید را مشخص می نماید. و جای قرار گیری هر یک از اجزای کانکس را مشخص می کند.

پلان کانکس

این پلان باید در مرحله ای که می خواهیم نوع کانکس و کاربری آن را مشخص کنیم طراحی شود. و در آن اطلاعات کلی مانند ارتفاع سازه، طول و عرض، محل قرار گیری درب و ابعاد آن، محل قرار گیری پنجره ها و ابعاد آنها مشخص گردد. در تولید کانکس هایی که جزئیات بیشتری دارند. و سیستم های مختلفی در آنها استفاده می شود. نقشه جزییات تاسیساتی مانند نقشه برق، نقشه لوله کشی نیز مشخص گردد. مجموع این نوع پلان را نقشه های فاز یک معماری کانکس می نامند.

پلان کانکس

کلمه پلان نماهای جانبی که برای تولید به آنها نیاز است را نیز شامل می شود. چرا که بسیاری از اطلاعات مورد نیاز جهت ساخت کانکس در نماهای جانبی آن مشخص می گردد. اطلاعاتی نظیر ابعاد پنجره ها و ارتفاع آنها از کف، نوع بازشو و یا فیکس بودن آنها، تاج و محل قرار گیری هالوژن های نما و بسیاری از جزئیات مورد نیاز دیگر. نوعی دیگر از ترسیمات نیز وجود دارد. که گاها برای سازه های پیجیده با جزئیات زیاد استفاده می شود. که به آن نقشه فاز دو معماری کانکس می گویند.

پلان کانکس

طراحی سه بعدی و پلان کانکس ویلای پیش ساخته 40 متری

در زیر عکس طراحی سه بعدی و  پلان ویلای پیش ساخته 40 متری نمایش داده شده است. کانکس تولیدی بر اساس این پلان ساخته و تحویل مشتری می شود. و در بین مشتریان به نام های نقشه اسکت کانکس و نقشه ساخت کانکس نیز شناخته می شود.

پلان کانکس

طراحی سه بعدی و پلان کانکس ویلای پیش ساخته 60 متری

در زیر عکس طراحی سه بعدی و  پلان ویلای پیش ساخته 60 متری نمایش داده شده است. کانکس تولیدی بر اساس این پلان ساخته و تحویل مشتری می شود.

پلان کانکس

طراحی سه بعدی و پلان ویلای پیش ساخته 90 متری

در زیر عکس طراحی سه بعدی و  نقشه ویلای پیش ساخته 90 متری نمایش داده شده است. کانکس تولیدی بر اساس این پلان ساخته و تحویل مشتری می شود.

 

پلان کانکس

5/5 (1 نظر)

مقالات مرتبط

تجهیزات کانکس 2020-11-10
تهویه کانکس 2020-11-10
مشخصات فنی کانکس 2021-03-14

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

گروه صنعتی کانکس مدرن با بیش از 20 سال تجربه و سابقه، طراح و مجری انواع کانکس، فروش کانکس، خرید کانکس، با قیمت کانکس مناسب و ویلای پیش ساخته، کانکس ویلایی، مسکونی، انواع پیش ساخته، سوییت، دوبلکس، کانکس چوبی، ویلایی چوبی، انواع کانکس فروشگاهی، اداری و دفتری، نگهبانی با استفاده از متریال به روز دنیا و تجربه در ایران و اروپا آماده مشاوره و خدمت به شما عزیزان هستیم.

ارتباط با ما

تمامی حقوق محفوظ است. 2000 – 2022©