پلان کانکس

پلان کانکس

پلان کانکس

پلان کانکس

پلان کانکس یا همان نقشه کانکس یکی از فاکتورهای بسیار مهم است که برای ساخت کانکس حتما باید مورد توجه قرار بگیرد. و برای طراحی باید از متخصصان طراح کانکس مدرن بهره گرفت. به معنای ترسیم اولیه یک سازه پیش ساخته است. که مسیر کلی فرآیند تولید را مشخص می نماید. و جای قرار گیری هر یک از اجزای کانکس را مشخص می کند.

این پلان باید در مرحله ای که می خواهیم نوع کانکس و کاربری آن را مشخص کنیم طراحی شود. و در آن اطلاعات کلی مانند ارتفاع سازه، طول و عرض، محل قرار گیری درب و ابعاد آن، محل قرار گیری پنجره ها و ابعاد آنها مشخص گردد. در تولید کانکس هایی که جزئیات بیشتری دارند. و سیستم های مختلفی در آنها استفاده می شود. نقشه جزییات تاسیساتی مانند نقشه برق، نقشه لوله کشی نیز مشخص گردد. مجموع این نوع پلان را نقشه های فاز یک معماری کانکس می نامند.

کلمه پلان نماهای جانبی که برای تولید به آنها نیاز است را نیز شامل می شود. چرا که بسیاری از اطلاعات مورد نیاز جهت ساخت کانکس در نماهای جانبی آن مشخص می گردد. اطلاعاتی نظیر ابعاد پنجره ها و ارتفاع آنها از کف، نوع بازشو و یا فیکس بودن آنها، تاج و محل قرار گیری هالوژن های نما و بسیاری از جزئیات مورد نیاز دیگر. نوعی دیگر از ترسیمات نیز وجود دارد. که گاها برای سازه های پیجیده با جزئیات زیاد استفاده می شود. که به آن نقشه فاز دو معماری کانکس می گویند.

طراحی سه بعدی و پلان کانکس ویلای پیش ساخته 40 متری

در زیر عکس طراحی سه بعدی و  پلان ویلای پیش ساخته 40 متری نمایش داده شده است. کانکس تولیدی بر اساس این پلان ساخته و تحویل مشتری می شود. و در بین مشتریان به نام های نقشه اسکت کانکس و نقشه ساخت کانکس نیز شناخته می شود.

طراحی سه بعدی و پلان کانکس ویلای پیش ساخته 60 متری

در زیر عکس طراحی سه بعدی و  پلان ویلای پیش ساخته 60 متری نمایش داده شده است. کانکس تولیدی بر اساس این پلان ساخته و تحویل مشتری می شود.

طراحی سه بعدی و پلان ویلای پیش ساخته 90 متری

در زیر عکس طراحی سه بعدی و  نقشه ویلای پیش ساخته 90 متری نمایش داده شده است. کانکس تولیدی بر اساس این پلان ساخته و تحویل مشتری می شود.

بدون نظر

 1. ناشناس خرداد 27, 1401

  با سلام و احترام، قیمت تخمینی یک کانکس با ابعاد 6×7.5 چقدر میشه؟

  1. admin خرداد 28, 1401

   بستگی به متریال کاربردی سازه دارد
   لطفا تماس بگیرید
   ۰۹۱۲۱۸۸۶۸۹۶

نوشتن یک پیام

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.