سبد خرید

وزن کانکس

دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها

ارتباط با ما

وزن کانکس
2022-07-17
admin7020
344

ورزن کانکس

وزن کانکس فاکتور بسیار مهم در خرید کانکس است زیرا این فاکتور چه در هنگام حمل و نقل و چه در هنگام نصب موضوعی مهم بوده، به خصوص زمانی که قصد اجرای سازه بر روی سازه یا استراکچری دیگر یا اجرای آن بر روی طبقات ساختمانی را داشته باشیم. در این مطلب وزن حدودی انواع کانکس آمده است که میتوانید به عنوان راهنما از آن استفاده بفرمایید.

نکاتی درباره وزن کانکس 

نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که وزن تولیدی، تولید کنندگان مختلف ممکن است کمی با یکدیگر متفاوت بوده و یک مقدار مشخصی ندارد و با تغییر در مصالح نیز ممکن است این وزن تغییر کند، پس آنچه در ادامه آمده وزن تقریبی و فقط جهت استفاده و برآورد حدودی قابل استفاده است و برای اطلاع دقیق از وزن کانکس خود بهتر است آن را روی باسکول بفرستید.

وزن سازه های پیش ساخته ها با افزودن متعلقاتی نظیر حفاظ درب و پنجره یا سرویس بهداشتی و کابینت کمی بیشتر از این مقادیر خواهد شد و اطلاعات بالا بدون در نظر گرفتن این بخش ها و فقط برای وزن خالص یک سازه سالنی با کف تخته در نظر گرفته شده است.

5/5 (3 نظر)

مقالات مرتبط

معایب کانکس 2020-12-08
مواد اولیه کانکس 2020-12-08
انواع کانکس 2021-04-09

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

گروه صنعتی کانکس مدرن با بیش از 20 سال تجربه و سابقه، طراح و مجری انواع کانکس، فروش کانکس، خرید کانکس، با قیمت کانکس مناسب و ویلای پیش ساخته، کانکس ویلایی، مسکونی، انواع پیش ساخته، سوییت، دوبلکس، کانکس چوبی، ویلایی چوبی، انواع کانکس فروشگاهی، اداری و دفتری، نگهبانی با استفاده از متریال به روز دنیا و تجربه در ایران و اروپا آماده مشاوره و خدمت به شما عزیزان هستیم.

ارتباط با ما

تمامی حقوق محفوظ است. 2000 – 2022©