کانکس ویلایی مدرن

کانکس ویلایی مدرن کانکس ویلایی مدرن کانکس ویلایی مدرن

کانکس ویلایی مدرن

کانکس ویلایی مدرن

کانکس ویلایی مدرن نوعی سازه پیش ساخته است. که بعد از بررسی ها و تحقیقات توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس مدرن و برطرف نمودن نقص های موجود در کانکس های سنتی طراحی و تولید شد. کانکس ویلایی مدرن یکی از بهترین گزینه ها برای این که صاحب یک سوییت شیک با یک سالن و امکاناتی مثل اتاق خواب و آشپز خانه با قیمت مناسبی شوید می باشد. این سازه دارای طول عمر مفید بسیار بیشتری نسبت به کانکس های نسل گذشته دارد. و در مدت زمان استفاده نیز آسایش و رفاه نسبی بیشتری را به مصرف کنندگان ارائه می دهد.

کانکس ویلایی مدرن گروه صنعتی کانکس مدرن را می توان یک طبقه، دو طبقه و یا چند طبقه، طراحی و اجرا نمود. حتی بعد از گذشت سالیان زیادی از مدت زمان خرید و استفاده از آن می توان کانکس ویلایی مدرن را به عنوان دست دوم نیز فروخت. و بخشی از هزینه های اولیه را باز گرداند. در ادامه این مطلب به مهمترین ویژگی های این سازه و نقص هایی که در آن نسبت به کانکس سنتی برطرف گردیده خواهیم پرداخت.

کاربرد کانکس مدرن

یکی از مهمترین خواسته های هر خریدار کانکس حفظ دمای درون سازه در هنگام سرمای شدید و یا گرمای شدید است. که پیمانکاران ساختمانی و عمرانی مشغول در پروژه های مناطق سردسیر و گرمسیر خیلی بیشتر با این موضوع سروکار دارند. کانکس معمولی به علت استفاده از عایق پلی استایرن در جداره آن توانایی حفظ دمای کمی را دارد. و از طرفی بدنه فلزی آن باعث جذب گرما و تبادل حرارتی نیز می گردد.

مزایای کانکس مدرن

 • عایق بندی جداره ها: ما در ساخت کانکس ویلایی مدرن به دنبال متریال دیگری برای عایق بندی جداره ها رفتیم. و استفاده از عایق پلی یورتان مانند روش ساخت بدنه یخچال را به عنوان ایده پیش رو قرار دادیم. و کانکسی با بدنه ساندویچ پانل که جداره آن از عایق پلی یورتان است. و این عایق نیز توسط رباط درون جداره تزریق می شود. تمام مشکلات مربوط به اتلاف انرژی در کانکس مدرن را حل می کند. و باعث می شود سازه به مانند یک یخچال عمل کرده و هیچ گونه تبادل حرارتی با محیط خارجی برقرار نمی کند.
 • مقاومت در مقابل گرما و سرما شدید: این موضوع مشکل بسیاری از پیمانکاران و خریداران کانکس در محیط های سخت اقلیم را بخوبی حل کرده است. مزایای کانکس ویلایی مدرن همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد. یکی از بزرگترین مزایای این نوع کانکس مقاومت آن در برابر سرما و گرمای شدید است. که جز مزایای اصلی آن بشمار می رود. دیگر اینکه به دلیل استفاده از پنجره های دو جداره هم از اتلاف انرژی در این سازه جلوگیری می گردد. و هم از آلودگی صوتی موجود در خارج سازه جلوگیری می کنیم.
 • پنجره های دوجداره: این نکته نیز در جای خود مهم بوده زیرا معمولا در کارگاه های عمرانی و ساختمانی به علت وجود ماشین آلات سنگین و انجام عملیات های مختلف آلودگی صوتی بشدت بالا بوده و مهندسین، که درون کانکس قرار دارند. حتی به علت وجود صدای زیاد نمی توانند با تلفن صحبت کنند. از این رو در ساخت کانکس ویلایی مدرن از پنجره های دوجداره استفاده شده که تا حد بسیاری این مشکل را برطرف می کند.
 • جابه جایی کانکس: نکته جابجایی های زیاد سازه در کارگاه و انتقال آن از کارگاهی به کارگاه دیگر است. که در کانکس های سنتی به علت یکپارچگی کمتر مصالح بکار رفته معمولا سازه و شاسی در هنگام جابجایی های زیاد دچار پیچیدگی و دفرمه شدن های کوچکی می شد. که این پیچیدگی ها خود را در چهارچوب درب ها و یا پنجره ها بخوبی نشان می داد. و مانع از درست بسته شدن درب یا پنجره می شد.
 • مصالح ساندویچ پانل: اما در ساخت کانکس ویلایی مدرن از مصالح ساندویچ پانل استفاده شده است. که یکپارچگی بسیار بیشتری در مقایسه با نسل گذشته کانکس دارد. و در هنگام جابجایی های زیاد بصورت یک سازه یکپارچه عمل کرده و مشکل پیچیدگی را تا حد بسیار زیادی از بین می برد. مسئله بعدی که این نیز بسیار مهم است. استفاده از مصالح سرامیک در کف کانکس پیشرفته بجای استفاده از تخته و MDF در کف می باشد. که باعث به وجود آمدن دو ویژگی مهم می شود.
 • سرامیک: اول اینکه دیگر کف کانکس به علت برخورد آب با آن از بین نمی رود. و دچار فرسودگی نمی گردد. که این خود یکی از بزرگترین مشکلات سازه های کانکس سنتی می باشد. و هنگام راه رفتن بر روی تخته کف آنها صدا ایجاد می شد. و همچنین امکان شستشوی آنها به علت استفاده از تخته نئوپان در کف وجود نداشت. اما در کانکس ویلایی مدرن تمام این مشکلات برطرف شده و کف سازه را به راحتی می توان با آب شستشو کرد. و نظافت سازه همیشه برقرار می باشد.
 • مسئله بعدی که استفاده از سرامیک برای این سازه به ارمغان می آورد سنگینی کف سازه است. که باعث می شود در محیط هایی که باد و طوفان بسیاری وجود دارد. کانکس کاملا محکم بر روی سطح نشسته شود. و ترس از واژگونی سازه در هنگام طوفان های شدید نداشته باشیم. زیرا تا بحال مورد های بسیاری از واژگونی سازه های پیش ساخته در کارگاه های عمرانی توسط طوفان و تند بادها گزارش می شود.

مزایای کانکس مدرن

 • از مزایای کانکس ویلایی مدرن می توان به استراکچر قوی در ساخت این کانکس اشاره کرد.
 • استراکچر یا همان اسکلت آنها نیز متشکل از پروفیل های آهنی و شاسی تیر آهن است. و معمولا داخل آنها با دیوار پوش پی وی سی تزئین می شود.
 • لوازم بکار رفته در کانکس های گروه صنعتی کانکس مدرن سبب می شود. که  این کانکس کاملاً ضد زلزله بوده و این می تواند بزرگ ترین حسن برای استفاده از این سازه ها باشد.
 • برای تایید این صحبت لازم است اشاره شود. که تاکنون هیچ کانکس ویلایی گروه صنعتی کانکس مدرن در برابر زلزله تخریب نشده است.

ابعاد

طراحی و تولید کانکس ویلایی مدرن گروه صنعتی کانکس مدرن در تنوع بسیار زیاد می باشد. بنا به درخواست مشتریان گرامی می تواند در ابعاد 15 متر مربع، 18، 30، 40، 50، 72 و 100 متر اجرا گردد.

امکانات رفاهی

 • امکانات سرویس بهداشتی: توالت ایرانی و خارجی، فلاش تانک، شیرآلات اهرمی درجه یک، روشویی، آینه، دست خشک کن برقی، جا مایعی، فن تهویه هوا.
 • امکانات حمام: دوش حمام ثابت و متحرک، شیرآلات اهرمی درجه یک، آینه، حوله خشک کن، جا مایعی، فن تهویه هوا.
 • امکانات آشپزخانه: کابینت و زیر کابینی، سینک ظرفشویی استیل به همراه آبچکان استیل، شیرآلات اهرمی درجه یک، هود، تهویه هوای داخل آشپزخانه، فضایی برای نصب ماشین لباس شویی، فضایی برای نصب یخچال، فضایی برای نصب ماشین ظرفشویی.
 • اتاق خواب: سیستم گرمایشی، سیستم سرمایشی، آبگرم و آبسرد مصرفی، سیستم دفع فاضلاب.

مشخصات فنی

 • استفاده از پانل های آماده یا همان ساندویچ پانل یا نوع سایدینگ که در واقع نام یک نوع ورق فولادی گالوانیزه شده است.
 • به دلیل فرم خم آنها که بصورت افقی است. به نام سایدینگ یا ویلا کانادایی معروف هستند.
 • دیوار پوش ها نیز خود دارای طرح های متنوع از چوب و کاغذ دیواری است. که خریدار با توجه به سلیقه خود می تواند یک یا چند کد از آنها را برای محیط داخلی انتخاب کند.
 • کف کانکس نیز هم می تواند از نوع تخته ضد آب با انواع کف پوش یا لمینت پارکت اجرا شود. و هم می تواند از نوع سرامیک باشد.

قیمت

طراحی و ساخت کانکس ویلایی مدرن بر طبق درخواست و نیاز های خریدار انجام می شود. و با توجه به اینکه نیاز و انتظارات خریداران از سازه مورد درخواست خود متفاوت است. از این رو برآورد هزینه ها نیز با توجه با کانکس مورد در خواست ایشان بصورت اختصاصی صورت می گیرد. و قیمت یکسانی برای تمامی نوع ها وجود ندارد. مگر اینکه از بین نمونه های موجود که تصاویر آنها در سایت نیز موجود هست انتخاب نمایند. که قیمت های آنها را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان کانکس مدرن می توانند جویا شوند.

کلمات کلیدی را وارد نمایید