کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه یکی دیگر از تولیدات گروه صنعتی کانکس مدرن است. برخی سازه ای پیش ساخته خدماتی وجود دارند. که برای استفاده مسکونی و سکونت گاهی طراحی نشده و فقط به ارائه خدمات می پردازند. که نمونه های فروشگاهی و کیوسک پلیس نمونه هایی از آنها می باشد. یکی دیگر از انواع آنها کانکس تعمیرگاه است. که برای خدمات جاده ای و یا گاها درون مجموعه هایی مانند شرکت ها و توقفگاه ها از آ استفاده می شود.

کاربرد کانکس تعمیرگاه

کانکس تعمیرگاه همانگونه که در مقدمه آورده شد. یک کیوسک خدمات جاده ای است. که برای ارائه خدمات فوریتی به ماشین ها و خودروهای سواری و گاها ماشین های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکس ها معمولا توسط ارگان هایی مانند پلیس راه یا امداد جاده ای خریداری می گردد. و با دو نفر پرسنل در جاهای مخصوص نصب و به مردم خدمات رسانی می کنند. اما گاها نیز کارگاه های بزرگ عمرانی مثل تونل سازی ها نیز برای انجام تعمیرات و سرویس ماشین آلات خود یک کانکس تعمیرگاه تهیه و در محل فعالیت خود قرار می دهند. که متصدی آن وظیفه سرویس کردن ماشین آلات در هنگام استراحت دستگاه ها را بر عهده دارد.

کاربری کانکس تعمیرگاه

در رابطه با این کاربری کانکس کارراد اقدام به طراحی و تولید تعدادی کانکس تعمیرگاه نموده است. که دارای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشد. ولی شکل ظاهری آنها معمولا نسبت به دیگر محصولات کانکس مدرن ساده تر و بیشتر در این مورد به کارآیی اهمیت داده شده است. چرا که در این نوع سازه زیبایی در درجه دوم و کارایی به همراه دوام از درجه اهمیت بالاتری قرار گرفته اند. بطوری که در برخی موارد اقدام به ساخت این سازه با کانتینر نموده اند. و با ایجاد تغییراتی در بدنه آن و تعبیه بازشوهایی در قسمت عرضی آن را تبدیل به یک کانکس تعمیرگاه نموده است. به این دلیل که بدنه قوی و محکم فولادی کانتینر باعث دوام بیشتر و در صورتی که تجهیزات گران قیمتی درون آن نصب شده باشد. در برابر سرقت از آن محافظت خواهد کرد.

نصب کانکس تعمیرگاه

برای نصب این کانکس در محل نیاز به آماده سازی خاصی نیست. و فقط مهیا نمودن یک بستر صاف و تراز در محلی که مانع رفت و آمد رهگذران یا خودرو ها نباشد کفایت می کند. نکته ای که باید در اینجا به آن اشاره شود. این است که این کانکس صرفا محل قرار دادن ابزار آلات و اتاقی به عنوان دفتر متصدی یا تعمیرکاران می باشد. نه اینکه مانند یک مغازه خودروی تعمیری بخواهد به داخل آن برود. و فقط تعمیراتی که بصورت جزئی و یا در حد برطرف کردن ایرادات فنی یا برقی خودرو باشد جوابگو است. برای انجام تعمیرات اساسی مانند باز کردن موتور ماشین می بایست به نمایندگی ها و تعمیرگاه های بزرگ و مجهز مراجعه شود. کانکس تعمیرگاه فقط برای این است که اگر هموطنان عزیز در هنگام مسافرت، خودرویشان با ایراد کوچکی در راه مواجه شد. بتوانند از کانکس امداد دریافت کرده و تا رسیدن به یک منطقه مسکونی و شهری به راه خود ادامه دهند.

کلمات کلیدی را وارد نمایید