کانکس اجراء در محل

کانکس اجراء در محل

کانکس اجراء در محل کانکسی میباشد که از ابتدای اجراء در محل مورد نظر ساخته میشود و دلیل این امر نیز محدودیتهای موجود در محل اجراء میباشد که باعث میگردد شرایط حمل کانکس به محل مورد نظر امکان پذیر نباشد. در بعضی مواقع به دلیل وجود محدودیتهایی از قبیل عرض کم خیابان و یا وجود موانعی مانند درختان تنومند در حاشیه راه، یا اجرای کانکس در ابعاد بزرگ در طبقات زیرین ساختمان و یا بر روی پشت بام تنها راه ساخت کانکس در محل میباشد. به این صورت که مصالح به صورت قطعات جدا از هم به محل مورد نظر منتقل و عملیات ساخت در محل صورت میگیرد. اما برای اینکار باید شرایطی که در ادامه خواهد آمد محیا باشد.

بیشتر بخوانید
کانکس دو قلو

کانکس دو قلو

کانکس دو قلو نوعی سازه پیش ساخته میباشد که در صنعت پیش ساخته اغلب کاربری کانکس دو قلو ویلایی را دارد. این کانکس را در ابعاد اندازه مختلف میتوان ساخت. و اغلب برای زمانی ساخته میشود که قابلیت اجرای کانکس به صورت یک تکه نبوده یا ابعاد کانکس قابل حمل به طور یکجا نمیباشد. کانکس دو قلو بر خلاف سایر کانکس دیگر از مهندسی پیچیده و خاصی برخوردار بوده که در ادامه توضیح خواهیم داد. کانکس پانلی (ساندویچ پانل) یکی از انواع کانکس های چند تکه می باشد که فروش بسیار بالایی دارند. این کانکس اغلب به صورت مسکونی ساخته میشود. کانکس دو قلو را میتوان به صورت خانه سبز که یکی از مدرن ترین نوع سازه پیش ساخته میباشد نیز ساخت. این کانکس برای ساخت نیاز به پلان و طراحی توسط مشتریان محترم را دارد.

بیشتر بخوانید
کانکس چند قلو

کانکس چند قلو

کانکس چند قلو یکی دیگر از تولیدات گروه صنعتی کانک مدرن است. نوعی سازه پیش ساخته است، که با امکانات بیشتر و در ابعاد بزرگتر ساخته میشود. این کانکس چون در ابعاد بزرگتر ساخته میشود. در کارگاه ساخت و ساز کانکس آن را تولید و آماده میکنند. و در محل مورد نظر مونتاژ میشود. اگر به دنبال یک محل بزرگ با امکانات برای استراحت هستید از کانکس چند قلو ما دیدن کنید. و از ساخت و ساز سنتی فاصله بگیرید. کانکس چند قلو بهترین انتخاب برای زمانی هستند، که نیاز به چند کانکس دارید. و از نظر هزینه قادر به خرید چند کانکس نیستید. از این کانکس ها معمولا برای کاربری های اداری یا ویلایی استفاده میشود. که در ابعاد مختلف ساخته میشوند. قابلیت جا به جایی مجدد و مونتاژ این کانکس ها باعث کاهش هزینه ها خصوصا در کانکس اداری شده است. و همین امر این کانکس ها را به محصولاتی پرطرفدار تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید
کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

در خرید کانکس دست دوم به چه نکاتی باید توجه داشت؟ مهمترین اصل در خرید اینست که حتما باید با صاحب اصلی کانکس طرف شویم. مثلا شما برای خرید کانکس به پروژه ای که به اتمام رسیده مراجعه میکنید و با  شخصی که صاحب آن است به توافق میرسید و بعد از انتقال پول برای بردن کانکس مراجعه میکنید. ولی این بار شخص مورد نظر را پیدا نمیکنید و متوجه میشوید که آن شخص اجازه فروش کانکس را نداشته پس بهتر است برای اطمینان از خرید کانکس دست دوم مورد نیاز خود را از تولید کنندگان کانکس تهیه فرمایید.

بیشتر بخوانید