کانکس ویلایی دو طبقه 60 متری

اطلاعات پروژه
  • دسته : پروژه کانکس ویلایی
جزییات پروژه

کانکس ویلایی دو طبقه 60 متری کانکس ویلایی دو طبقه 60 متری پروژه ای مدرن و حرفه توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس مدرن ساخته شده است. متراژ ویلای پیش ساخته دو طبقه 60 متر مربع به ارتفاع مفید 3 متر به صورت ساخت در کارگاه کانکس مدرن انجام شده است. اسکلت این ویلای زیبا از […]

جزئیات بیشتر پروژه

کانکس ویلایی دو طبقه 60 متری

کانکس ویلایی دو طبقه 60 متری پروژه ای مدرن و حرفه توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس مدرن ساخته شده است. متراژ ویلای پیش ساخته دو طبقه 60 متر مربع به ارتفاع مفید 3 متر به صورت ساخت در کارگاه کانکس مدرن انجام شده است. اسکلت این ویلای زیبا از پروفیل صنعتی دارای ضد زنگ یک پارچه و شاسی تیر آهن می باشد. ساخت این ویلای پیش ساخته با نمای سایدینگ حدود 10 تا 15 روز زمان برد.

نمای بیرونی کانکس ویلایی دو طبقه 60 متری

نمای بیرونی کانکس ویلایی دو طبقه 60 متری از ورق سایدینگ با رنگ الکترواستاتیک انتی یو وی با طول عمر 100 سال. در نمای کانکس جهت زیبایی از ورق های قرنیز سینه کبوتری با جانمایی ناودانی مخفی جهت هدایت آب سقف ویلای پیش ساخته  سایدینگ تعبیه شده است.

عایق کاری این ویلای پیش ساخته سایدینگ به صورت چند لایه انجام شد. لایه درگیر با نمای بیرونی از فوم پلی استایرن به صورت یکپارچه به عنوان بخار بند استفاده شد. جداره میانی دیواره ها از عایق پلی استایرن با دانسیته 40 پر شده است.

نمای داخلی

نمای داخلی ویلای پیش ساخته از جنس دیوار پوشش PVC ضد آب با روکش لمینت طرح چوب می باشد. نمای داخلی کانکس از دیوار پوش های PVC دارای طرح و نقش های بسیار وسیعی هستند. از این نوع نمای داخلی می توان جهت پوشش سقف و دیواره های سرویس بهداشتی و دیگر فضاهای داخلی مانند اتاق خواب استفاده نمود. ملزومات نصب پوشش های PVC به گونه ای طراحی شده اند که نمای داخلی کانکس بدون رویت هیچ گونه درز اجرا نصب می شود.

پوشش سقف

پوشش سقف ویلای پیش ساخته را عمدتا  ورق های گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک تشکیل می دهند. اینگونه ورق دارای فرم های مختلفی مانند طرح سفال به اشکال سفال های سویسی، کانادایی و فرم ذوزنقه در بازار موجود می باشد. در ویلای پیش ساخته جهت پوشش سقف بیرونی از ورق گالوانیزه طرح سفال کانادایی بهره برده ایم که زیبایی به سزای دارد.

درب و پنجره مورد استفاده در کانکس ویلایی از نوع UPVC با شیشه های دوجداره می باشد. از دیگر مشخصات فنی  ویلای پیش ساخته می توان به کفپوش از جنس لمینت اشاره نمود. در انتخاب کفپوش ویلای پیش ساخته می توان از انواع سرامیک ها نیز بهره جست.

 این ویلای پیش ساخته دارای سیستم برق کشی استاندارد توکار همانند سیستم برق کشی ساختمان های سنتی می باشد. معمولا در کانکس ویلایی دو طبقه 60 متری متراژ کمی کابینت استفاده می شود. که جنس کابینت ها با توجه به بودجه کارفرما در نظر گرفته می شود.