کانکس نگهبانی 4 متری

اطلاعات پروژه
  • دسته : پروژه کانکس نگهبانی
جزییات پروژه

کانکس نگهبانی 4 متری کانکس نگهبانی 4 متری توسط تیم طراحی و اجرایی گروه صنعتی کانکس مدرن در ابعاد 2*2 ساخته شده است. این کانکس نگهبانی شیک و مدرن که بنام کانکس نگهبانی کامپوزیت نیز نام برده می شود به ابعاد ۴ متر مربع می باشد. کانکس نگهبانی با نمای کامپوزیت به خاطر شکل ظاهری […]

جزئیات بیشتر پروژه

کانکس نگهبانی 4 متری

کانکس نگهبانی 4 متری توسط تیم طراحی و اجرایی گروه صنعتی کانکس مدرن در ابعاد 2*2 ساخته شده است. این کانکس نگهبانی شیک و مدرن که بنام کانکس نگهبانی کامپوزیت نیز نام برده می شود به ابعاد ۴ متر مربع می باشد. کانکس نگهبانی با نمای کامپوزیت به خاطر شکل ظاهری زیبا بسیار مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. کانکس فوق برای گیت ورودی ساختمان‌ها و کارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس مدرن با داشتن تیم فنی قوی در زمینه ساخت انواع کانکس توانایی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع کیوسک نگهبانی با نماهای مختلف اعلام می دارد. در طراحی نمای بیرونی کانکس می توان از نماهای مختلفی مانند کامپوزیت، نمای سایدینگ، نمای گالوانیزه فرم دار استفاده نمود. کانکس نگهبانی و حراست کانکسی است. که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار می گیرد. بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می شود و این نوع کانکس را به گونه ای طراحی می کنند. که فرد نگهبان به اطراف به طور کامل تسلط داشته باشد و بتواند کل محیط را کنترل داشته باشد.