کانکس فروشگاهی 20 متری

اطلاعات پروژه
  • دسته : پروژه کانکس فروشگاهی
جزییات پروژه

کانکس فروشگاهی 20 متری کانکس فروشگاهی 20 متری توسط گروه صنعتی کانکس مدرن طراحی و اجرا گردیده است. این کانکس فروشگاهی در ابعاد ۶ در ۳/۵ اجرا گردیده است. نمای جلوی این کانکس دارای شیشه های قدی و یکدست بهمراه کرکره میباشد که برای مصرف کانکس سوپر مارکت بسیار مورد توجه مشتریان محترم قرار میگیرد. اجرای […]

جزئیات بیشتر پروژه

کانکس فروشگاهی 20 متری

کانکس فروشگاهی 20 متری توسط گروه صنعتی کانکس مدرن طراحی و اجرا گردیده است. این کانکس فروشگاهی در ابعاد ۶ در ۳/۵ اجرا گردیده است. نمای جلوی این کانکس دارای شیشه های قدی و یکدست بهمراه کرکره میباشد که برای مصرف کانکس سوپر مارکت بسیار مورد توجه مشتریان محترم قرار میگیرد. اجرای این کانکس فروشگاهی مدرن در مدت زمان ۱۰ روز ساخته شده است.

طراحی کانکس سوپر مارکت

نکته ای که قبل از شروع به ساخت کانکس سوپر مارکت باید مد نظر قرار داد زیبایی و کار آمدی آن است که باید در مرحله طراحی مورد ارزیابی و بررسی طراحان قرار گیرد. دلیل اهمیت این امر نیز ایجاد جلوه بصری بهتر برای استقبال اهالی و رهگذران از این کیوسک و همچنین کار آمدی آن با توجه به نوع فعالیت کانکس میباشد.

این کار باعث میشود تا در نهایت یک کانکس فروشگاهی با کاربری سوپر مارکت زیبا با قابلیت ارائه خدمات فروشگاهی داشته باشیم. که تمامی نقص ها و مسائل کاربردی آن برطرف گریده و با زیبایی خود مشتریان را به سوی خود جلب مینماید. برای این منظور پیشنهاد میکنیم از مصالح با کیفیت و با دوامی برای نمای خارجی کانکس استفاده شود. و محل بازشو ها و تحویل محصول در نقاط مناسبی که برای تمامی افراد با سنین مختلف قابل دسترس بوده استفاده شود.

برای بازدید از نمونه کارهای بیشتر پیشنهاد می‌کنیم این محصول هم ببینید: کانکس کافی شاپ

همچنین در بیرون کانکس حتما به نور پردازی و زیبایی آن در ساعات مختلف به خصوص هنگام تاریکی هوا دقت فرمایید. چرا که در ایام پاییز و زمستان که هوا زود تر تاریک میشود و شب های بلندتری را دارند. مراجعه در هوای تاریک برای خرید از کانکس سوپر مارکت ساعات زیاد و پر فروشی از طول روز را تشکیل میدهند. در آخر نیز برای ورود کالا یا نگه داری اجناس مازاد که توسط ویزیتورها به محل آورده میشوند نیز باید تمهیداتی اندیشیده شود. و یا جایگاهی برای آنها در نظر گرفته شده باشد. که مزاحمتی برای عابرین ایجاد ننماید.

برای بازدید از نمونه کارهای بیشتر پیشنهاد می‌کنیم این محصول هم ببینید: کانکس کافی شاپ