کانکس فروشگاهی ترموود 10 متری

اطلاعات پروژه
  • دسته : پروژه کانکس فروشگاهی
جزییات پروژه

کانکس فروشگاهی ترموود 10 متری کانکس فروشگاهی ترموود 10 متری شیک توسط گروه صنعتی کانکس مدرن طراحی و اجرا گردیده است. این کانکس فروشگاهی زیبا ۱۰ متر مربع میباشد. و میتوان برای کانکس کافی شاپ، کانکس فست فود، کانکس تنقلات و کانکس مطبوعاتی مورد استفاده قرار بگیرد. این کانکس فروشگاهی به خاطر شکل ظاهری زیبا […]

جزئیات بیشتر پروژه

کانکس فروشگاهی ترموود 10 متری

کانکس فروشگاهی ترموود 10 متری شیک توسط گروه صنعتی کانکس مدرن طراحی و اجرا گردیده است. این کانکس فروشگاهی زیبا ۱۰ متر مربع میباشد. و میتوان برای کانکس کافی شاپ، کانکس فست فود، کانکس تنقلات و کانکس مطبوعاتی مورد استفاده قرار بگیرد. این کانکس فروشگاهی به خاطر شکل ظاهری زیبا (چوب ترموود) مورد پسند اکثریت مشتریان میباشد. مدت زمان اجرای این کانکس یک هفته میباشد.

مشخصات فنی

به طور کلی ما استفاده از چوب طبیعی را به عنوان متریال مکمل در نما توصیه میکنیم. که به صورت ترکیبی با مصالحی مانند کامپوزیت یا سایدینگ ترکیب شود. ساخت کانکس با نمای چوب به صورت کامل را به دلیل هزینه بالا و از طرفی بحث امنیت کانکس و دیگر مسائلی که پیشتر گفته شد توصیه نمی کنیم. نوعی از چوب که به عنوان متریال ترکیبی قرار است استفاده شود. بهتر است نمای کانکس ترموود از نوع ترمو وود فنلاندی باشد که دارای طول عمر زیاد و تخصصی برای این امر تولید شده اند.

اما این نکته را نیز باید مد نظر داشت که ترموود فقط برای تزیین نما تولید شده است. و به هیچ عنوان مقاومت سازه ای ندارد و نباید در جاهایی که مصالح نقش سازه ای نیز ایفا میکنند به کار رود. چون ذاتا چوبهای نرم و سبکی هستند در مقابل بارگذاری هیچ گونه مقاومتی ندارند. برای این کار می بایست از چوبهای مخصوص سازه ای استفاده کرد. برای مشاوره خرید کانکس ترموود و خرید انواع کانکس با مشاوران کانکس مدرن تماس حاصل فرمایید.

برای بازدید از نمونه کارهای بیشتر پیشنهاد می‌کنیم این محصول هم ببینید: کانکس کافی شاپ