ویلای پیش ساخته 70 متری

اطلاعات پروژه
  • دسته : پروژه ویلای پیش ساخته
جزییات پروژه

ویلای پیش ساخته 70 متری ویلای پیش ساخته 70 متری پروژه ای مدرن و حرفه ای که توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس مدرن ساخته شده است. متراژ ویلای پیش ساخته با نمای سایدینگ 70 متر مربع به ارتفاع مفید 2.5 متر به صورت اجرا در کارگاه کانکس مدرن انجام شده است. اسکلت این ویلای زیبا […]

جزئیات بیشتر پروژه

ویلای پیش ساخته 70 متری

ویلای پیش ساخته 70 متری پروژه ای مدرن و حرفه ای که توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس مدرن ساخته شده است. متراژ ویلای پیش ساخته با نمای سایدینگ 70 متر مربع به ارتفاع مفید 2.5 متر به صورت اجرا در کارگاه کانکس مدرن انجام شده است. اسکلت این ویلای زیبا از پروفیل صنعتی گروه نیمه سنگین، دارای ضد زنگ یک پارچه و شاسی تیر آهن است. ساخت این ویلای پیش ساخته با نمای سایدینگ 20 روز کاری زمان می برد.

نمای بیرونی ویلای پیش ساخته 70 متری

نمای بیرونی ویلای پیش ساخته 70 متری از ورق سایدینگ  فلزی با رنگ الکترواستاتیک آنتی یو وی با طول عمر 100 سال یا سایدینگ PVC دو جداره می تواند باشد. در نمای دور سقف کانکس جهت زیبایی از ورق های قرنیز سینه کبوتری با جا نمایی ناودانی مخفی جهت هدایت آب سقف ویلای پیش ساخته  سایدینگی تعبیه می گردد.

عایق کاری این ویلای پیش ساخته سایدینگ به صورت چند لایه انجام شد. لایه درگیر با نمای بیرونی از عایق پشم سنگ 4 سانتی بصورت یکپارچه بعنوان عایق گرما، سرما و صدا استفاده شد. جداره سقف از عایق پشم سنگ 2 سانتی استفاده می گردد.

نمای داخلی ویلای پیش ساخته 70 متری

نمای داخلی ویلای پیش ساخته از جنس دیوار پوشش PVC ضد آب با روکش لمینت طرح چوب یا گچ برگ که بر روی آن می تواند رنگ یا کاغذ دیواری اجرا گردد. نمای داخلی کانکس از دیوار پوش های PVC دارای طرح و نقش های بسیار وسیعی هستند. از این نوع نمای داخلی، می توان جهت پوشش سقف و دیواره های سرویس بهداشتی و دیگر فضاهای داخلی، مانند اتاق خواب استفاده نمود. ملزومات نصب پوشش های PVC به گونه ای طراحی شده اند. که نمای داخلی کانکس بدون رویت هیچ گونه درز و به صورت دو جداره اجرا و  نصب می شود.

پوشش سقف

پوشش سقف ویلای پیش ساخته را عمدتا ورق های گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک تشکیل می دهند. اینگونه ورق دارای فرم های مختلفی مثل ورق های طرح سفال به اشکال سفال های سویسی، کانادایی و فرم ذوزنقه در بازار موجود است. در ویلای پیش ساخته جهت پوشش سقف بیرونی از ورق گالوانیزه طرح سفال خانه های کلبه ای  بهره برده ایم. که زیبایی به سزای دارد.

درب به صورت ضد سرقت و پنجره های مورد استفاده در کانکس ویلایی از نوع UPVC با شیشه های دوجداره یا پنجره های ترمال بریک  می باشد. از دیگر مشخصات فنی ویلای پیش ساخته می توان به کفپوش از جنس لمینت ضد خش اشاره نمود. در انتخاب اجرای کف ویلای پیش ساخته می توان از انواع سرامیک ها نیز بهره جست.

 این ویلای پیش ساخته دارای سیستم برق کشی و لوله کشی استاندارد توکار مثل سیستم برق کشی و لوله کشی  ساختمان های سنتی است. معمولا در ویلای پیش ساخته 70 متری متراژ کمی کابینت (3 متر کابینت) استفاده می شود. که جنس کابینت ها با توجه به بودجه کارفرما در نظر گرفته می شود.

پوشش سقف

پوشش سقف ویلای پیش ساخته را عمدتا  ورق های گالوانیزه با رنگ الکترواستاتیک تشکیل می دهند. اینگونه ورق دارای فرم های مختلفی مانند طرح سفال به اشکال سفال های سویسی، کانادایی و فرم ذوزنقه در بازار موجود می باشد. در ویلای پیش ساخته جهت پوشش سقف بیرونی از ورق گالوانیزه طرح سفال کانادایی بهره برده ایم که زیبایی به سزای دارد.

درب و پنجره مورد استفاده در کانکس ویلایی از نوع UPVC با شیشه های دوجداره می باشد. از دیگر مشخصات فنی ویلای پیش ساخته می توان به کفپوش از جنس لمینت اشاره نمود. در انتخاب کفپوش ویلای پیش ساخته می توان از انواع سرامیک ها نیز بهره جست.

 این ویلای پیش ساخته دارای سیستم برق کشی استاندارد توکار همانند سیستم برق کشی ساختمان های سنتی می باشد. معمولا در ویلای پیش ساخته 70 متری متراژ کمی کابینت استفاده می شود. که جنس کابینت ها با توجه به بودجه کارفرما در نظر گرفته می شود.

کلمات کلیدی را وارد نمایید