قیمت کانکس

قیمت کانکس

قیمت کانکس

قیمت کانکس

قیمت کانکس و خانه های پیش ساخته در گروه صنعتی کانکس مدرن موضوع این مطلب ما است. کانکس مدرن برای دستیابی شما به یک سازه رویایی تلاش می کند. تا از همان ابتدا برای ایجاد خواسته های فردی شما و یک سازه پیش ساخته مناسب مسکونی و ویلایی ایده آل، در ارائه ایده ای جالب و جذاب از نوع پیش ساخته که قابل توسعه طبق نظر شما است. کمک کند هر طرحی را می توان برای استفاده بهینه برای شما سقارشی انجام داد.

قیمت کانکس و خانه پیش ساخته نسبی است. و هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد. زیرا به متراژ، متریال، طراحی و محل مورد نظر ساخت بستگی دارد. در یک خانه پیش ساخته دقیقا مانند یک خانه سنتی بارزترین موارد متریال استفاده شده و اتمام کار (فینیشینگ) است. آنچه قیمت را می تواند متمایز نماید، کیفیت ساخت است.

متریال مختلف انواع کانکس و خانه های پیش ساخته تولید کانکس مدرن

ابعاد کانکس و خانه های پیش ساخته تولید کانکس مدرن

برخی از مردم تصور می کنند که قیمت کانکس و خانه های پیش ساخته ارزان تر از نمونه های سنتی است. اما لزوما اینگونه نیست. بنابراین خانه های پیش ساخته ارزان تر نیستند. (عایق کامل، ضد زلزله، سرعت اجرای بالا) دقیقا مانند ساخت و سازهای سنتی برای نوع ساخت خوب می توانید هزاران مورد اضافه کنید. و هزینه نمایید. تا مطابق سلیقه خود و آنچه مورد نظرتان است نتیجه بگیرید.

قیمت تمام شده برای یک خانه پیش ساخته شامل همه پروژه می شود. (پروژه معماری کانکس، پروژه طراحی کانکس، بررسی توپوگرافی، مطالعه ژئوتکنیک، پروژه تهیه مواد اولیه کانکس و متریال و اجرای با کیفیت).

ما مجموعه ای از چند مدل از خانه های پیش ساخته را در نظر گرفته ایم. که با استفاده از متریال مختلف و در اندازه های مختلف ساخته می شود. تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید. چه خانه پیش ساخته و یا کانکس خریداری نمایید.

راهنمای خرید کانکس

طبق صحبت های بالا شما می توانید در داخل سایت کانکس مدرن و یا اینستاگرام (کانکس کارراد و کانکس مدرن) طرح مورد نظر، متراژ و محل اجرای را برای ما فرستاده تا قیمت کانکس نهایی در سریع ترین زمان خدمتتان ارسال گردد.
پیشنهاد ما به شما این است که برای استعلام قیمت کانکس ابتدا طرح، ابعاد و امکانات داخلی و نمای بیرونی کانکس دلخواه خود را در نظر داشته باشید. سپس با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ و یا مستقیما با شماره 09121886896 تماس حاصل فرمایید.