تهویه کانکس

دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها

ارتباط با ما

تهویه کانکس
2020-11-10
admin7020
100

تهویه کانکس

برای اینکه هوای کانکس، هوای مطبوعی باشد راه های زیادی وجود دارد. برای این امر کانکس مدرن در ساخت کانکس های خود از تهویه کانکس استفاده می کند. اولین راه وجود پنجره در داخل کانکس باشد. یعنی تعداد پنجره های تعبیه شده در کانکس به تعداد کافی باشد هم چنین ابعاد این پنجره ها باید متناسب با اندازه و ابعاد کانکس باشد. پنجره ها در تهویه هوای کانکس نقش مهمی دارند. پس در ساخت کانکس باید به اصول معماری و مدل پنجره ها توجه لازم را داشت.

راه دوم برای تهویه هوا در کانکس استفاده از هواکش می باشد. که تعداد و نوع هواکش به کار رفته در کانکس باید با ابعاد کانکس هماهنگ باشد. تا بتوان در داخل کانکس به هوای مطبوعی دست یافت. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که محل قرار گیری کانکس کجا می باشد. زیرا در صورتی که محل قرار گیری کانکس دارای هوای مطلوبی نباشد. از پنجره نمی توان برای تهویه هوا استفاده نمود. در این صورت باید از سیستم های تهویه هوا که دارای تصفیه کننده هستند. در کانکس استفاده نمود.

استفاده از تهویه هوا در انواع کانکس مانند کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس آماده، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس ساندویچ پانل، کانکس بازیافت، کانکس دست دوم و انواع کانکس دیگر استفاده نمود.

جدیدا سیستم های بسیار هوشمند و جالبی وارد بازار تسویه هوا شده اند. که از نظر قیمتی نیز مناسب می باشند. حال برای اینکه دمای هوا در کانکس معتدل باشد. حتی می توان از سیستم های گرمایشی و سرمایشی در داخل کانکس استفاده نمود. این سیستم ها که می تواند کولر و بخاری باشد. که می توانند هوای کانکس را در تابستان و زمستان برای استفاده به تعادل برسانند.

5/5 (2 نظر)

مقالات مرتبط

طراحی کانکس 2020-12-08
عایق بندی کانکس 2020-11-11
تاسیسات کانکس 2020-12-08

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

گروه صنعتی کانکس مدرن با بیش از 20 سال تجربه و سابقه، طراح و مجری انواع کانکس، فروش کانکس، خرید کانکس، با قیمت کانکس مناسب و ویلای پیش ساخته، کانکس ویلایی، مسکونی، انواع پیش ساخته، سوییت، دوبلکس، کانکس چوبی، ویلایی چوبی، انواع کانکس فروشگاهی، اداری و دفتری، نگهبانی با استفاده از متریال به روز دنیا و تجربه در ایران و اروپا آماده مشاوره و خدمت به شما عزیزان هستیم.

ارتباط با ما

تمامی حقوق محفوظ است. 2000 – 2022©